Burçların Sevmediği Şeyler

Burçların Sevmediği Şeyler

Her insanın yapılmasına tahammül edemediği davranışlar olabilir. Bu insanların kişiliklerine göre değişiklik gösterir ve bu kişisel özellikler burçlara göre değişir. Hangi burç hangi davranışları sevmez aşağıdaki yazımızda öğrenebilirsiniz.

Koç burcunun en sevmediği şey: kendisine yalan söylenmesidir. Koç insanına söylemiş olduğunuz ufacık bir yalan bile onun gözünden düşmenize yeter de artar.

Boğa burcunun en sevmediği şey: kendisine herhangi bir konuda ısrar edilmesidir. Özellikle sinirli zamanlarında savunduğu konun aleyhinde ısrar etmeyin.

İkizler burcundan olan kişilerin, en sevmediği şey: kendilerine ihanet edilmesidir. İkizler ile aranız iyi olsun istiyorsanız onlara ihanet etmeyin.

Yengeç burcunun en sevmediği şey: iki yüzlülük yapılmasıdır. Yengeç burcundan olan biri ile arkadaşlık ediyorsanız ona karşı iki yüzlülük yapmayın.

Aslan burcunun en sevmediği şey: kendisi ile zıtlaşmanızdır. Aslan burcundan olan kişi bir konuda haklı olduğunu düşünüyorsa (ki her zaman nu şekilde düşünür) onunla zıtlaşmayın. Zira sizden süresiz soğur.

Başak burcunun en sevmediği şey: kendisine veya başkasına yalakalık yapılmasıdır. Başak burcu insanına yalakalık yapmak, işiniz düştüğünde aramak sizden uzaklaşmasına sebep olur. Çünkü buna tahammülü yoktur.

Terazi burcunun en sevmediği şey: onu aşırı sıkmanızdır. Hangi konuda olursa olsun terazi insanının üstüne çok fazla düşer, onu boğarsanız ters tepki yapar ve sizden kaçar.

Akrep burcunun en sevmediği şey: yüzsüzlük yapılmasıdır. Akrep burcunun katlanamadığı şey karşısında yüzsüz insanların olmasıdır.

Yay burcunun en sevmediği şey: karşısındaki insanın şüphe uyandırmasıdır. Bir insanın söylediklerine inanmıyor ve şüphe duyuyorsa yay burcu o insana tahammül edemez. Zira kendisi son derece dürüst biridir.

Oğlak burcunun en sevmediği şey: duygu sömürüsü yapılmasıdır. Karşısında duran insanın duygu sömürüsü yaparak kendini acındırmaya çalışması, oğlak burcunu son derece sinir eder ve o kişiye yaklaşmak istemez.

Kova burcunun sevmediği şey: sözlerinin dinlenmemesidir. Bir kova ile arkadaşlık ediyorsanız onu dikkatle dinlemelisiniz.

Balık burcunun en sevmediği şey: kendisine dik kafalılık yapılmasıdır. Her şeyi ben bilirim diyen ve asla akıl almayan insanlara tahammül edemez ve onlarla yakın olmak istemez.

1 Comment

  1. Sakarya merkezden ben Nil Serim. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, abone oldum 01-07-2017 05:13:56

Leave a Response