Celbi Muhabbet Vefkleri

Celbi muhabbet vefklerini 3 e sınıflandırmak gerekir.

1-Monotonlaşan evlilikler ve eşlerin birinden soğumasında sıcaklam denilen muhabbet vefki düzenlemek çiftlerin birine tekrar ilk günki gibi aşık olmalarını ve bir birlerine muhabbet ve saygı duymalarını sağlamaktadır.

2-Sevgililerin yada nişanlı olanların birinden endişe etmeleri ve acab seviyormuyum ayrılsammı ikileminde kalamaları halinde,bunlar içinde celbi muhabbet ve mevedet hazırlanması halinde sevgilerinde sabit ve emin olurlar ve bir birlerine son derece bağlı ve sadık kalırlar.

3-Ebeveyin ve evlatlar kardeşler arkadaşlar ve iş çevresi içinde ŞİRİNLİK Vefki denilen celbi muhabbet dünlenebilir ve bu vesile ile onu her gören sever ve karşı tarafa gayet sevimli ve olunlu bir görünüm sağlamış olur.

2 Comments

  1. Hayirli geceler kandiliniz mubarek olsun hocam. Bende denizliliyim adim feray ve esimle uzun zamandr aramiz bozuk ve baska kadinlarla samimi sohbeti oluyor uyardigim halde devam ediyor ve benden sogudugunu sevmedigini soyluyo bana yardimci olabilme sansiniz varmidr bana baglanmasini gozu bnden baska kimseyi gormesin istiyorum lutfen hocam mubarek gun. Fiyat konusundada yardimci olun lutfen kendim calismiyom

  2. Sevgili Kardeşim iletişim bölümünden istibat kurun.Yardımcı olalım inşallah.!

Leave a Response