Cin ilaçları’nın Çeşitleri

Ey bu işi ögrenmek isteyen Talip!

Bilki; Allah Teala beni Cinlere hakim kılıp, benimle onların arasındaki perdeyi kaldırdıgında, ruhanilere, mü’min cinlere, yedi mülüklere, Peygamber efendimiz hazreti Muhammed sallallahü aleyhi ve selleme ve Kuran okuyan kisilere alemdeki olusan seylerden sordum. Onlarda gerçek ve dogru olanı, fazlasız ve noksansız bir sekilde haber ederlerdi.

Birgün bir magarada Mülükü seba ile bulustum. Onlara, insan ların erkek ve kadınlarına cinlerden olusan hastalıkları ( Sara, darb ve butlan gibi ) sordum. Onların hepsi bana söyle cevap verdi.
Sayet bu soruyu senden baska birisi sormus olsaydı, biz ona cevap vermezdik. Ama seninle aramızda sözlesmeler, ahitler, isimler ve akitler oldu. Bizi kahrettigin isimler olmasaydı senin yanına gelmez ve seninle bulusmazdık.

Onlara söyle dedim: Sizler bana yaklasın. Cin kabilelerini ve ilaçlarını bana ögretin. Onlar aralarında konusup anlastılar Bunların ileri gelenlerinden ve alim olan, ismail katip isimli bir zatın benimle konusması için sözlestiler. Onlardan olan bu zat büyük Kral ın katibi ve veziri imis. Bu büyük Kral, Katip ismail ile uzun süre birlikte kalmıs.

Katip ismail bana dediki: Ey Mührü Süleyman Sahibi! Senin ile senden sonrakilerin faydalanacagı ve seninle birlikte bu sevabı paylasacagım. İlaçlarıda sana ögretecegim.

Bazı Cinler vardırki, erkekleri ve kadınları sara ederler. Bunlar çesit çesittir. Bunlardan çogunu bilirim. Yaklasık yetmis (70) taife vardır. Sen ve digerleri için bunların hepsini sana ögretecegim. Bu cin taifelerindende 70.000 Cin kabilesi vardır. Her kabiledede 70.000 Cin vardır. Söyle bir düsün. Gökyüzünden bir igne düsse muhakkakki bu igne bir Cin in basına düser. Bunlardan kimisi pınarlara, kimiside magaralara yerlesirler. Seytanlarıda evleri ve kabirleri mesken tutarlar. Yani insan kabirlerinin yanına inerler.

Tevagit ler kanın yakınına inerler ve yerlesirler. Ne zaman bir kan akıtılsa, o kanın yanına yıldırımdan ve rüzgardan daha süratli bir sekilde gelirler.

Bazı Zevabia larda rüzgara binerler. Bazı seytanlarının büyük leride atesin yakınına yerlesirler. Çünkü onların ilk aslı atestendir.

Bazı Tevakif ler yani insan sekline girenler yüksek agaçların ve dikenli Bögürtlenin yakınına yerlesirler. Bahçelere ve büyük çöllere girerler.

Bazı Sebasib daglara ve bos harabelere yerlesirler. Bunların çogu insanlardan, erkekler ve kadınlar için zararlıdır. Bu seytanlardan ve ifritlerden bazıları vardırki, insan oglunun kadınları ile cima’ yapar. Bazılarıda karısının insanlardan olmasını ister ve çok sever. Bazılarıda insanın seklini ve semalini bozarlar. Yani azalarından birini iptal ederler.

Bilki; işte ben yetmis vasfı sana ögretiyorum. Bunun haricinde herhangi bir ilaç çıkarsa, anlatacaklarımdan baskasına senin ihtiyacın olmayacaktır. Ama sara ashabı kırküç (43) nevidir. Her nevininde ilacı ve tedavi etme şekli vardır.

Bu nevileri buradan sitemde inşallah tek tek paylaşacağım takipte kalın.!!

Kaynak: Denizli’li Bilal Hoca

14 Comments

  1. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

  2. Çankırı merkezden ben Sinan Hoca. Merhaba siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-05-2017 07:30:59

  3. Mardin merkezden ben Halime İzmir. Selam sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım 04-06-2017 03:01:47

  4. Tunceli merkezden ben Melih Can. Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, sağolun 04-06-2017 03:05:50

  5. Aksaray merkezden ben Güler Ekici. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-06-2017 03:07:17

  6. Giresun merkezden ben Derya Gümüş. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, sağolun 04-06-2017 03:08:45

  7. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Leave a Response