Kral Ebyad ın kızı Şemsül Keramidin hizmetini celb etmek

Bu meliki seba dan olan Kral Ebyad ın kızı Şemsül Keramid in hizmetidir.

Eger, Şemsül Keramidi yanına getirmek istersen: insanlardan ve seslerden uzak bos bir yerde, Allah c.c. rizası için oniki (12) gün oruç tut. Arpa ekmegi ve Ud yagından baska bir sey ile iftar etme! Hergün yıkan ve her farz namazdan sonra buhur yakarak, yetmis (70) defa su azimeti oku:

Aksemtü bil kasemis süryâni alâ melîhatil kaddi vel menzari zâtil hüsni vel cemâli elletî izâ esbelet sa’ra delâliha setera zâtihâ ve izâ ibtesemet haraca min fîha umûdün kennûri akbilî li mehabbetî ve hıdmetî eyyetühel fâdiletüt tâiretü eyne sevâhıbüke kemeymûnete ve yâkutete ve zevbelete ve fâtime tes sehâbiyyete ve rukiyyete bintil ahmer ve yâ lûsete binti semerdeyâl akbilû yâ benâte mülûkel cinni semât ve denheyû ve berûs enînûn mezcelin terkabin ifalû mâ tü’merûn.

Onikinci (12) gün tamamlandıgında sana büyük bir yılan zahir olur. O yılan senin boynuna dolanır. Sen ondan korkma! Azimeti çogalt ve gidene kadar oku. O yılan eriyene kadar azimete devam et. Yılan eriyip kaybolduktan sonra, üzerlerinde kırmızı ipek ve yakut giyimli ellerinde altın ve para dolu tabaklarla, Cin kızları görünürler. Onlar sana: “Ey fülan! sunu al” derler. Sen onlara cevap verme! Onlar senden giderler. Daha sonra boylu poslu, beyaz tenli ve çok güzel bir kadın görünür. Bu kadın sanki nar çiçegi gibidir. Yürüyüsünde gururlu, nazını gögsüne atmıs, kollarında altından bilezikler, ayaklarında zümrütten halhallar ve halhalın üzerindede kırmızı ve yesil yakutlar vardır. Yanındada hizmetçileri vardır. Bunların her birisinin güzelligide sanki gözleri kör edecek sekildedir. Bu hizmetçiler Kralın kızı için senin oldugun yeri döserler. Bundan sonra Kralın kızı sana selam verir. Ondan, hiçbir kimsenin sabredemeyecegi sekilde güzel bir ses duyarsın. Onunla beraber olmak için hiçbir kimse sabredemez. Kralın kızı seninle evlenmek ister. Eger, sen onunla evlenirsen, hiçbir zaman insanlardan bir kadının fercine nikah ile ulasamaz ve insanlardan hiç kimseyle evlenemezsin. Eger, bundan sonra bir insan ile evlenirsen, senin amelin bozulur ve bu isi kaybedersin.

Semsül Keramid’e insanların yanında kabüllenmeyi ve onları kendine musahhar etmeyi sart kos. Çünkü onun kabül babında çok büyük bir sanı vardır.

Kaynak: Denizli’li Bilal Hoca

11 Comments

  1. Adana merkezden ben Melek. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-06-2017 05:31:37

  2. Siirt merkezden ben Fuat Serin. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 19-06-2017 15:37:03

  3. İzmir merkezden ben Melih Can. Merhaba herkese web sitesi vallahi billahi çok güzel, arkadaşıma tavsiye ettim 20-06-2017 14:19:39

  4. İşte gerçek medyum nasılda belli oluyor diğerleri gibi klişe bilgi değil hakiki bilgiler var burada.

  5. Selamlar Web siteniz vallahi billahi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyoruz

Leave a Response