Medyum Kocaeli

Kocaeli medyum ve Kocaeli’li medyumlar arayanların imdadına resmi ruhstalı Medyum Bilal hoca yetişiyor. Aşk, bağlama, Koruma, sağlık, Vefk, ve Tılsım konularında Uzman olan Bilal Hoca yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Medyum Bilal Hoca sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Denizli’de doğan Medyum Bilal Hoca Kadiri Şeyhi olan dedesinin izinden giderek tasavvuf ve havas hocalığı yapmaya başlamış bir medyumdur. Almanyada büyüyen Medyum Bilal Hoca ilim merakı ile Türkiye’ye dönerek dedesinden kalan bilgilerle medyumluk mesleğine adım atmış bir kadiri tasavvuf ve havas alimi hocadır.

Her türlü sorunlarınızda sizin yanınızda olmayı benimsemiş ve aldığı hizmet kalitesi ile Türkiye’nin resmi ruhsatlı hocaları arasında yer almakta’dır. Medyumluk çalışmaları ile sizin tüm sorunlarınızı çözeceğinden ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Medyumluk kişinin ruhsal yapısını da iyileştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bursa Medyum başlıklı makalemizde bursa medyum ve bursasa’lı medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

11 Comments

  1. Kırıkkale merkezden ben Fatma Yıldız. Mrb sayfanız cidden çok güzel, saygılarımla 30-06-2017 09:09:18

  2. Muş merkezden ben Peri Saner. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran kaldım, arkadaşıma tavsiye ettim 30-06-2017 09:43:03

  3. Muş merkezden ben Melek. Merhaba paylaşımınız inanın ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-06-2017 10:58:18

  4. Bitlis merkezden ben Şermin Ağaoğlu. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2017 12:41:25

  5. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Leave a Response