Denizli Medyum Bilal
Denizli Medyum Bilal
Denizli Medyum – Medyum Bilal Hoca
leddun-ilmi-ayet

Ruhaniyetler üzerine tesir Sahibi Olmak

Ruhaniyetler üzerine tesir Sahibi Olmak
Bu haber 11 Haziran 2017 - 15:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ruhaniyetler üzerine tesir etmek için bu dua çok etkili hazinelerden birisidir. Bunun için: Ruhlarla münasebet kurmak, onların üzerine tesirli olmak ve de manevi hissini gelistirmek için, su duayı hergün günes dogmadan önce üç defa oku:

Okunacak dua budur:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Elhamdülillâhi Rab’bil âlemin. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin nebiyyîl ümmîyyi ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim. Yâ Allâhü Yâ Allâhü Yâ Allâhü Yâ Rahmânü Yâ Rahmânü Yâ Rahmânü Yâ Rahîmü Yâ Rahîmü Yâ Rahîmü eselüke en tüsallî ve tüsellime alâ seyyidinâ muhammedin abdike ve rasûliken nebiyyil ümmîyyi ve alâ âlihi ve sahbihi ve en tefîda alâ müsâhedeti sirri serîfi latîfi nûri celâli cemâli kemâli ikbâli lâhûtiyyetike ve tüsabbe alâ enâbîbe meyâzîbe sehâibe mevâhibe rahmeti rahmûmiyyetike yâ erhamer râhimîne inneke alâ külli seyin kadîr. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin nebiyyîl ümmîyyi ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.

Bu duayı üç kez okuduktan sonra 100 defa su duayı oku:

Allâhümme salli alâ nebiyî hulika minen nûri ve hüve nûr.

Bu duadan sonra Allah c.c. ismi serifini 4356 defa zikredip, su teveccühü üç (3) defa okur ve buna 40 gün devam edersen, Allah ın izniyle maksadına ulasırsın. Okunacak Teveccüh budur:

Allâhümme yâ men el vücûdehil ulâ bi i’tibâril âmmi vel hâssı ve hakîkatihil vücûdiyyeti ve sirrihil kâbili femâ fil ekvâni cevhera ferdün min âhâdi cevâhiri âhâdil âlemil ulvî ves süflî illâ mekâlîde ahkâmihi tetealleku bi ismin min esmâike fectimâıhâ birikaikıhâ biyedi ismikellezî iste’serte bihi an cemîı halkıke felâ yüzharu lehüm illâ mâ nâsibel efâli fe esmâüke ilâhî lâ tahsâ ve ma’lûmâtike lâ nihâyete lehâ eselüke gamsete fî bahri hâzan nûri hattâ üûde ilel kemâlel evveli feetesarrafü fil melekûti bismikel kâmili tesarrufan yenfen naksı bil vükûfi alâ ubûdiyyetin naksı inneke entel muızzül müzillül latîfül habîru adlu. Ve salle allâhümme alâ seyyidinâ muhammedin nebiyyîl ümmîyyi ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.(Amin)

Kynak: Medyum Bilal Hoca Denizli

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA